Zumba Rataje

Lekce Zumba fitness probíhají každé úterý od 18.30 v Ratajích v Kulturním domě v pěkném  velkém sále s parketami a pódiem.

Nemusíte se předem na hodinu přihlašovat

Na cvičení v Ratajích se nemusíte předem přihlašovat. Stačí si vzít pohodlné sportovní oblečení, sportovní obuv, pití, ručník a na hodinu můžete vyrazit kdykoliv budete mít čas, chuť a odhodlání vyzkoušet v oblasti fitness něco nového, jedinečného a zábavného.

Žádné obavy

Nemusíte se obávat, že byste na první hodině byli od ostatních pozadu nebo že byste si na hodině mohli připadat blbě. Lekce Zumba fitness jsou koncipovány tak aby je zvládal úplně každý bez ohledu na předchozí zkušenosti s tancem nebo jakýmkoliv jiným sportem. Na první hodině se může stát, že budete za ostatními, kteří lekce navštěvují již delší dobu trochu pokulhávat, ale uvidíte, že po třetí hodině přijde zlepšení a vy se budete na hodinách cítit čím dál tím lépe.

Choreografie jsou tvořeny z jednoduchých latinskoamerických tanečních rytmů a kroků a na lekcích se každý týden v různém seřazení opakují. Přibližně jednou za měsíc se hudba a choreografie obměňují. Zumba fitness přináší stále nové podněty a vy se můžete stále těšit na různé novinky a překvapení!

Pokud máte rádi tanec a energickou hudbu uvidíte, že vás lekce Zumba fitness pohltí natolik, že si budete užívat pohyb s takovou radostí, že nebudete vůbec vnímat to, že cvičíte, spalujete tuky a formujete svoji postavu.

Co můžete od hodiny očekávat

Zumba fitness je energická, kondiční, taneční hodina, takže vás na hodině bude čekat velký fyzický výdej, možná propotíte všechno oblečení, které budete mít na sobě, ale za to se můžete těšit na velký příliv energie, pocit radosti a štěstí. Vaše tělo bude zasyceno záplavou endorfinů a vy budete z hodin odcházet příjemně fyzicky unavení, spokojení a šťastní 🙂

A taky se vám může stát, že si hned po první lekci na tomto druhu cvičení vytvoříte, stejně jako já, závislost!

Co si vzít na hodinu:

  • pohodlné sportovní oblečení
  • fitness obuv
  • ručník
  • pití

Cena:

  • dospělý jednorázově 80 kč, permanentka na 10 lekcí 600 kč
  • student jednorázově 70 kč, permanentka na 10 lekcí 500 kč