DANCE 4 Fit KIDS Tábor

Kurz DANCE 4 Fit KIDS se koná v Táboře v O.K. Fit studiu na zimním stadionu (ulice V. Soumara) kždou středu od 16.30 do 17.30.

Pro koho je kurz určen

Pro všechny holky a kluky ve věku od 9 do 15 let.

Jak kurz probíhá

Hodiny DANCE 4 Fit KIDS jsou vedeny formou kurzu. Děti budou ve stejném složení chodit na hodiny týden co týden a tím pádem budou dělat velké pokroky, které zúročíme v rámci vystoupení na různých akcích. Kurz je veden kvalifikovanou a licencovanou instruktorkou.

Každá hodina začíná zahřátím a lehkým protažením, následuje opakování choreografií z minulých hodin. V hlavní části hodiny se postupně děti učí novou choreografii, která se prokládá zábavnými, ale především tanečními hrami. Na konci hodiny je v případě zájmu možné předvedení naučeného tanečku rodičům a nechybí závěrečné protažení.

Pro kolik dětí je kurz určen

Jednotlivé kurzy DANCE 4 Fit KIDS se otevírají při minimálním počtu 10ti přihlášených dětí.

Jaká je délka kurzu

Ve školním roce většinou probíhají dva kurzy. Od září do ledna a od února do června.

Hodiny neprobíhají v době školních prázdnin a svátků. V době prázdnin se pořádá Příměstský taneční tábor.

Jak se přihlásit

Na kurz Zumby pro děti se přihlásíte vyplněním přihlášky, kterou obdržíte na první zkušební hodině. Každé dítě má možnost na lekci přijít i během kurzu, vyzkoušet si první hodinu  a poté se rozhodnout zda bude chtít kurz navštěvovat.

Další informace

Na hodinách DANCE 4 Fit KIDS není doporučena účast rodičů, protože se děti nedokáží v přítomnosti rodičů plně soustředit a uvolnit – proto je lepší děti ponechat na hodině samotné.

Cena:

  • školní pololetí 1200 kč

Co si vzít na hodinu:

  • pohodlné sportovní oblečení
  • fitness obuv
  • ručník
  • pití

 

více informací:  Fit Studio O.K. Tábor

http://www.okfitstudio.cz/kontakty.php

mobil: +420 603 329 010