DANCE 4 Fit KIDS Bechyně

Kurz DANCE 4 Fit KIDS  se koná v Bechyni v RC Hrošík každé úterý.  Od 16.30 do 17.20.

Pro koho je kurz určen

Pro všechny holky a kluky ve věku od 7 do 14 let.

Jak kurz probíhá

Hodiny DANCE 4 Fit KIDS jsou vedeny formou kurzu. Děti budou ve stejném složení chodit na hodiny týden co týden a tím pádem budou dělat velké pokroky, které zúročíme v rámci vystoupení na různých akcích. Kurz je veden kvalifikovanou a licencovanou instruktorkou.

Každá hodina začíná zahřátím a lehkým protažením, následuje opakování choreografií z minulých hodin. V hlavní části hodiny se postupně děti učí novou choreografii, která se prokládá zábavnými, ale především tanečními hrami. Na konci hodiny je v případě zájmu možné předvedení naučeného tanečku rodičům a nechybí závěrečné protažení.

Pro kolik dětí je kurz určen

Jednotlivé kurzy DANCE 4 Fit KIDS pro děti se otevírají při minimálním počtu 10ti přihlášených dětí.

Jaká je délka kurzu

Ve školním roce většinou probíhají dva kurzy. Od září do ledna, od února do června.

Hodiny neprobíhají v době školních prázdnin a svátků. V době prázdnin se pořádá Příměstský taneční tábor.

Jak se přihlásit

Na kurz DANCE 4 Fit KIDS se přihlásíte vyplněním přihlášky, kterou obdržíte vždy na první zkušební hodině na začátku kurzu. Každé dítě má možnost na lekci přijít i během kurzu, vyzkoušet si první hodinu zdarma  a poté se rozhodnout zda bude chtít kurz navštěvovat.

Další informace

Na hodinách DANCE 4 Fit KIDS není doporučena účast rodičů, protože se děti nedokáží v přítomnosti rodičů plně soustředit a uvolnit – proto je lepší děti ponechat na hodině samotné. Lekce trvá 50  minut, což by i nejmenší děti měly bez větších problémů vydržet.

Co si vzít na hodinu:

  • pohodlné sportovní oblečení
  • fitness obuv
  • ručník
  • pití

12806034_1125230044183882_7240382542740624171_n