Piloxing Tábor

Lekce Piloxingu probíhají každou středu  od 18.30  v Táboře ve fitness OC Slunce.

REZERVACE na tel. 737 825 662.

Žádné obavy

V žádném případě se nemusíte bát, že by toto cvičení bylo náročné na provedení. Jednotlivé prvky se nejdříve ukazují v pomalém tempu a teprve poté se přechází do tempa rychlého. Závěr je věnován cvičení na zemi a protažení celého těla. Piloxing se cvičí ve třech blocích, ve kterých se střídá box, Pilates a tanec. Během boxu se doopravdy zahřejete a zapotíte. Při boxu je nutné aby tělo bylo absolutně zpevněné, používají se zde velmi přesné a pevné údery. Pilates vám pomůže uklidnit se po boxu a začít se soustředit na jednotlivé pohyby. Pilates pomáhá zvyšovat pevnost a pružnost svalů, nedochází však k nárůstu jejich objemu. Tanec vám umožní se uvolnit a rozvíjet vaši ženskost.

Co můžete od hodiny očekávat

Piloxing je současně aerobní i silový trénink. Některé cviky jsou velmi ladné jako při baletu, jiné naopak velmi energické a výbušné. Po kardio části se cvičí na podložce. Výbušná hudbaenergickým cvičením vás sice unaví po stránce fyzické, ale věřte tomu, že vám dodá nesmírnou energii po stránce psychické. Přicházíte-li na Piloxing se špatnou náladou, při odchodu se sice budete cítit unaveně fyzicky, ale nálada se vám rozhodně zlepší.

Piloxing vám pomůže vytvarovat ploché bříško, zmenší objem stehen a hýždí a vytvaruje vám krásné, štíhlé svaly. Celkově získáte štíhlejší profil a lepší držení těla. Dále dojde ke zvýšení vaší síly a flexibility.

Piloxing vám pomůže stát se elegantní, sexy a silnou osobností – budete SLEEK, SEXY, POWERFUL!

Co si vzít na hodinu:

  • pohodlné sportovní oblečení
  • ručník
  • pití
  • podložku
  • cvičí se na boso (fitness obuv není nutná)
  • Piloxing rukavice (pro začátek nejsou nutné)

Cena:

  • jednorázově 90 kč, permanentka na 10 lekcí platná 3 měsíce 800 kč