Cvičení Tábor

Cvičení v Táboře probíhá každou středu od 18.30 ve Fitness OC Slunce.

Na cvičení zvané Piloxing nebudete potřebovat tenisky. Piloxing se doporučuje cvičit na boso nebo ve speciálních protiskluzových ponožkách. Cvičení bez bot pomáhá při stabilizaci vašeho těla. Ke cvičení se také používají speciální rukavice se závažím, díky kterým si lépe vytvarujete paže a maximalizujete účinek na kardiovaskulární systém. Cena rukavic se pohybuje kolem 500 kč, ale pro začátek nejsou nutné.

Žádné obavy

V žádném případě se nemusíte bát, že by toto cvičení bylo náročné na provedení. Jednotlivé prvky se nejdříve ukazují v pomalém tempu a teprve poté se přechází do tempa rychlého. Závěr je věnován cvičení na zemi a protažení celého těla. Piloxing se cvičí ve třech blocích, ve kterých se střídá box, Pilates a tanec. Během boxu se doopravdy zahřejete a zapotíte. Při boxu je nutné aby tělo bylo absolutně zpevněné, používají se zde velmi přesné a pevné údery. Pilates vám pomůže uklidnit se po boxu a začít se soustředit na jednotlivé pohyby. Pilates pomáhá zvyšovat pevnost a pružnost svalů, nedochází však k nárůstu jejich objemu. Tanec vám umožní se uvolnit a rozvíjet vaši ženskost.

Co můžete od hodiny očekávat

Piloxing je současně aerobní i silový trénink. Některé cviky jsou velmi ladné jako při baletu, jiné naopak velmi energické a výbušné. Po kardio části se cvičí na podložce. Výbušná hudbaenergickým cvičením vás sice unaví po stránce fyzické, ale věřte tomu, že vám dodá nesmírnou energii po stránce psychické. Přicházíte-li na Piloxing se špatnou náladou, při odchodu se sice budete cítit unaveně fyzicky, ale nálada se vám rozhodně zlepší.

Piloxing vám pomůže vytvarovat ploché bříško, zmenší objem stehen a hýždí a vytvaruje vám krásné, štíhlé svaly. Celkově získáte štíhlejší profil a lepší držení těla. Dále dojde ke zvýšení vaší síly a flexibility.

Piloxing vám pomůže stát se elegantní, sexy a silnou osobností – budete SLEEK, SEXY, POWERFUL!

Co si vzít na hodinu:

  • pohodlné sportovní oblečení
  • ručník
  • pití
  • podložku
  • cvičí se na boso (fitness obuv není nutná)
  • Piloxing rukavice (pro začátek nejsou nutné)

Cena:

  • jednorázově 80 kč, permanentka na 10 lekcí 600 kč